• DYPLOMY ZA UCZESTNICTWO W PROGRAMIE EDUKACYJNO - TERAPEUTYCZNYM ORTOGRAFFITI

• 14.06.2022 12:27
      • Po raz kolejny wzięliśmy udział w Programie Edukacyjno- Terapeutycznym ORTOGRAFFITI Wydawnictwa Pedagogicznego Operon. Dzięki licznym ćwiczeniom uczniowie popełniają mniej błędów w wypowiedziach pisemnych i robią postępy w czytaniu ze zrozumieniem.
        Skuteczność metody osiągana jest dzięki jej wielofunkcyjności, czyli połączeniu w spójną całość wielu różnych elementów. Ortograffiti to przede wszystkim metoda praktyczna, która stwarza okazję innowacyjności przy utrwalaniu zasad ortograficznych i interpunkcyjnych.
        Realizowana jest poprzez:
        ● systematyczne i wielokrotne powtarzanie danej czynności według określonego schematu,
        ● stosowanie ćwiczeń rozwijających funkcje wzrokowo-przestrzenne, słuchowo-językowe, dotykowo-kinestetyczne i motoryczne,
        ● angażowanie w procesie uczenia wzroku, słuchu, dotyku, smaku i węchu.
        Uczniowie i ja otrzymaliśmy dyplomy poświadczające nasze uczestnictwo w programie.
        Do przyłączenia się w kolejnym roku szkolnym zapraszamy też inne klasy.

Galeria zdjęć.