• JESTEŚMY EMPATYCZNI

• 13.04.2021 07:37
        • W ramach obchodów Światowego Dnia Zespołu Downa, nasza szkoła otrzymała podziękowanie za udział w Przygodzie Kolorowej Skarpetki. Uczniowie klas drugich, którzy włączyli się w akcję dostali dyplomy, a wychowawczynie zaświadczenia o realizacji zadania.
          Wychowawczynie klas drugich
        • DZIEŃ KOLOROWYCH SKARPETEK

• 24.03.2021 07:30
        • Klasy drugie wzięły udział w akcji edukacyjnej Dzień Kolorowych Skarpetek. Akcja związana była ze Światowym Dniem Zespołu Downa, który przypada  21 marca.   Założyliśmy kolorowe skarpetki nie do pary jako wyraz radości, tolerancji i solidarności z osobami z Zespołem Downa.  Jednym z zadań, realizowanej w tym roku  innowacji pedagogicznej  było wykonanie skarpetkowych pacynek , jakże innych, ale przy tym wyjątkowych. Wysłuchaliśmy bajki terapeutycznej A. Chmielewskiej ,, Tajemnica znikających skarpetek”, która pomogła zrozumieć świat osób z tym zespołem oraz zaakceptować inność.

Wychowawczynie klas drugich
          Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.