• WIELKIE CZYTANIE KLAS TRZECICH

• 23.05.2021 14:28
        • 21 kwietnia uczniowie klas trzecich włączyli się do Akcji Wielkie Czytanie. Atmosfera podczas czytania była iście sielankowa. Dzieci czytały książki swoje oraz kolegów, opowiadały krótko ich treść i wymieniały się wrażeniami, a wszystko to leżąc na pufach. Uczniowie przynieśli w tym dniu też koce i poduszki, by poczuć się jak w domu. Akcja spotkała się z wielkim uznaniem zarówno wśród rodziców jak i dzieci. Miło było patrzeć jak nawet ci, którzy sceptycznie podchodzili do pomysłu wspólnego czytania na koniec lekcji nie mogli oderwać się od lektury. Akcja ta miała na celu pokazanie uczniom, że warto czytać, że może to być naprawdę wspaniała zabawa polegająca na dzieleniu się, wymianie, pokazaniu innych nowych światów.
          M. Jokiel, R. Rawlik
          Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.