• SOLIDARNI Z UKRAINĄ

• 15.03.2022 19:12
      • Od końca lutego podjęliśmy wiele działań na rzecz akcji humanitarnej- pomoc dla Ukrainy. Do przedsięwzięcia włączyli się rodzice, uczniowie pracownicy szkoły oraz zaprzyjaźniona z SP 2 szkoła z Niemiec Anna- Frank - Oberschule Strausberg. W tym miejscu serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas w sobotnie przedpołudnie, pomagając w rozładunku aut i podziale darów na poszczególne kategorie pomocowe. Dalszą pomoc rzeczową wskazaną na stronie Urzędu Miejskiego, prosimy bezpośrednio przekazać do licznych punktów zbiórki na terenie miasta, w tym hala OSiR. Na dzień dzisiejszy wspieramy pomocą rzeczową uczniów z Ukrainy rozpoczynających naukę w naszej szkole, starając się wyposażyć ich w niezbędne przybory szkolne. Jeżeli macie Państwo w domu nadwyżkę takich artykułów to chętnie je przyjmiemy.

POMAGAJMY!

Dorota Podbereska i Anna Wierzbicka