• WYNIKI WIELKIEGO QUIZU ORTOGRAFICZNEGO DLA KLAS IV-VI

• 02.02.2023 16:34
      • Dnia 1 lutego 2023 roku chętni uczniowie z klas IV-VI wzięli w turnieju ortograficznym. Celem zmagań było sprawdzenie znajomości polskiej ortografii i interpunkcji, stworzenie uczestnikom konkursu możliwości potwierdzenia własnych umiejętności związanych z opanowaniem zasad ortografii i interpunkcji, rozbudzanie ambicji uczniów oraz kształtowanie zasad szlachetnego współzawodnictwa, a także wyłonienie MISTRZA ORTOGRAFII.
        Zadania dotyczyły znajomości zasad ortograficznych, ich praktycznego zastosowania, a także wiedzy o wyjątkach od reguły.
        Zostały przygotowane na platformie quizizz, a uczniowie zgromadzeni w jednej sali  w tym samym czasie udzielali odpowiedzi na pytania, korzystając z telefonów komórkowych.
        W zmaganiach wzięli udział chętni uczniowie z klas IV-VI.
        Najwyższe wyniki osiągnęli i kolejne miejsca zajęli:
        Aleksander Fryntkowski - I miejsce,
        Aleksander Pyro - II miejsce,
        Hanna Niparko - III miejsce.
        Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach.