• (NIE)ZWYKŁA MATEMATYKA

• 13.06.2023 19:34
      • Innowacja skierowana jest do uczniów klasy 6b i realizowana będzie na lekcjach matematyki i techniki przez cały rok szkolny 2022/2023. Osobą odpowiedzialną za jej realizację jest Monika Kubica. Innowacja została opracowana na podstawie Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego (Nie)zwykła matematyka, którego autorem jest Agnieszka Pabiniak ze Szkoły Podstawowej nr 142 im. Zawiszy Czarnego w Łodzi.
        Kształcenie inicjatywy i pomysłowości w rozwiązywaniu problemów, rozwijanie umiejętności wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce.
        Innowacja wykorzystuje nowatorskie pomoce dydaktyczne i realizuje treści z podstawy programowej matematyki i techniki poprzez opracowanych bloków edukacyjnych-tematycznych.
        Relacje z wykonanych zadań będę publikowane na grupie Facebook (Nie)zwykła matematyka – ogólnopolski projekt edukacyjny oraz na szkolnej stronie internetowej.