• TO WAŻNE WIEDZIEĆ, CO CZUJĄ INNI

• 18.11.2022 19:19
      • Rozmowy o emocjach nie należą do łatwych, jednak są bardzo potrzebne dla dobrego samopoczucia, akceptacji siebie, poczucia własnej wartości. Warto więc kształcić umiejętność ich nazywania i wyrażania.
        W ramach projektu ,,Razem przez świat" uczniowie z klasy 4b wzięli udział w  tygodniu pod hasłem ,,To ważne wiedzieć, co każdy czuje".
        Przez tydzień uczniowie dzielili się swoimi emocjami przy pomocy emotikonek, tych znanych powszechnie, jak i zaprojektowanych przez siebie. Chętni wypowiadali się na forum klasy, podając przyczyny swoich uczuć. Uczniowie udzielali sobie wsparcia i służyli pomocą.
        Zajęcia w ramach projektu pozwoliły uczniom czuć się bezpiecznie, zachęciły do wspólnego przeżywania radości i smutków, współpracy, odnoszenia sukcesów w pracy nad sobą na miarę swoich możliwości.