• ALE RADOŚĆ! CO ZA NIESPODZIANKA!!!

• 18.01.2023 20:44
      • Dzisiaj był wspaniały dzień, a to wszystko za sprawą PACZKI - NIESPODZIANKI od Laboratoria Przyszłości
        Przed Świętami Bożego Narodzenia wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji
        #ŚwiąteczneLaboratoria. Akcja miała na celu pokazanie swoich pomysłów na kreatywne wykorzystanie sprzętu od #LaboratoriaPrzyszłości przy składaniu życzeń!
        Ekipa RadiO ArkadiO od razu przystąpiła do działania, bo bardzo lubimy wyzwania i dobrą zabawę!
        Efekty naszej pracy wysłaliśmy do organizatora akcji
        Laboratoria Przyszłości i udostępniliśmy nasz film w mediach społecznościowych oraz na szkolnej stronie internetowej.

Okazało się, że nasza praca bardzo spodobała się organizatorom, zostaliśmy laureatami i znaleźliśmy się w gronie najlepszych trzech szkół w Polsce, które przygotowały najciekawsze życzenia!
        DZIĘKUJEMY!
        W nagrodę otrzymaliśmy paczkę, a w niej niezwykłe upominki. Dodatkowo nasz świąteczny post wraz z życzeniami został opublikowany na profilu
        Laboratoria Przyszłości.

W paczce znalazły się wspaniałe upominki z nadrukiem logo programu
        Laboratoria Przyszłości tj. fartuchy, głośniki, notesy, kubki, breloczki-latarki, bidony, niezwykłe, bo przezroczyste kalkulatory i wspaniałe gry LABBLE, które podobnie jak słynne DOBBLE ćwiczą spostrzegawczość, refleks i percepcję, a gracze ścigają się, by jak najszybciej odnaleźć na  kartach takie same obrazki.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za docenienie naszej pracy i wspaniałe nagody!

Koordynator szkolny programu Laboratoria Przyszłości:
        Monika Kubica
        Wszystkie zdjęcia na szkolnym Facebooku