• III miejsce w rankingu YoungFace.tv

• 09.02.2020 18:42
        • W bieżącym roku szkolnym uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. A. Fiedlera w Dębnie analizowali publikacje w prasie i uczyli się, wzorując na dobrych przykładach. Na platformie YoungFace.tv zbierali punkty, biorąc udział w całorocznym rankingu szkół.

W I semestrze opublikowaliśmy następującą liczbę materiałów:

wrzesień- 10

październik- 3

listopad- 7

grudzień- 8

styczeń- 6

Obecnie znajdujemy się na trzeciej pozycji w Polsce. Najwięcej punktów można zdobyć za udostępnianie i polubienie wpisu, a nie każdy uczeń posiada konto na facebooku, by móc lajkować publikacje. Nie udało nam się zmotywować społeczności szkolnej do zaangażowania w zbieranie punktów. Ponadto młodsi uczniowie nie posiadają konta na facebooku.

Oprócz pracy na kole pozostajemy w stałym kontakcie poprzez wyżej wymienione platformy oraz portale społecznościowe.

Uczniowie prezentują swoje prace na portalu YoungFace.tv, doskonaląc przy tym umiejętności redakcyjne, językowe, ortograficzne i interpunkcyjne niezbędne do osiągnięcia sukcesu na egzaminie ósmoklasisty.