• MISTRZOSTWA O TYTUŁ SUPERFARMERA - ZAPROSZENIE

• 01.06.2023 20:30
      • To już 8 lat, odkąd po raz pierwszy w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkolne o tytuł Superfarmera.
        SUPERFARMER to gra planszowa, która zawiera oryginalne, jedyne w swoim rodzaju zasady gry autorstwa wybitnego polskiego matematyka - Karola Borsuka. Jest grą zespołową i dopinguje do nauki sprawnego liczenia. Gra doskonale ćwiczy spostrzegawczość, jest idealnym sposobem na spędzanie wolnego czasu, łącząc umiejętności matematyczno-logiczne z zabawą. Gra rozwija myślenie strategiczne, przewidywanie oraz szacowanie ryzyka, i w przyjemny sposób uczy podstaw ekonomii. Uczy planowania i kalkulowania ryzyka oraz co jest bardzo ważne uczy przegrywania.

Zapraszamy więc do udziału w kolejnej edycji!
        Mistrzostwa odbędą się 12 czerwca (poniedziałek) o gdzinie 15.00 w sali nr 2. Obowiązkowo należy zgłosić chęć udziału w konkursie do 6 czerwca. Zapisy  przyjmuje p. Monika Kubica.
        W konkursie może wziąć udział każdy uczeń, który potrafi grać w grę Superfarmer.

Przewidziane nagrody i dyplomy!

Organizatorzy konkursu:
        Monika Kubica, Waldemar Pożarycki