• UWAGA - NOWE RZĄDOWE OBOSTRZENIA

• 25.03.2021 15:48
        • Informujemy o nowych ogłoszonych przez rząd zasadach bezpieczeństwa:

1.W terminie 27.03.- 9.04.2021 r. zamknięte będą żłobki i przedszkola, wyjątek stanowić ma opieka nad dziećmi rodziców wykonujących zawód medyczny i służb porządkowych.
          2.Rodzice mogą korzystać z zasiłku opiekuńczego.
          3.Obiekty sportowe działalność swoją ograniczają wyłącznie do sportu zawodowego.

• UWAGA - POWRÓT DO NAUKI ZDALNEJ!

• 25.03.2021 15:48
        • Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Arkadego Fiedlera w Dębnie informuje o zawieszeniu zajęć stacjonarnych od 22 marca do 11 kwietnia 2021 r. Uczniowie wszystkich klas będą realizować naukę w trybie zdalnym.
          Podstawa prawna: Rozporządzenie MEiN z dnia 18 marca 2021r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
        • BEZPIECZNA SZKOŁA CZEKA NA UCZNIÓW

• 25.03.2021 15:47
        • Przy wejściach głównych do budynku szkoły umieszczone zostały termometry, a na korytarzach wolnostojące bezdotykowe dozowniki do dezynfekcji dłoni, wszystkie toalety wyposażono w dozowniki wypełnione mydłem antybakteryjnym oraz płynem zwalczającym wirusy, sale lekcyjne poddano specjalnej technologii czyszczenia poprzez ozonowanie, pracownikom i uczniom zapewniono maseczki i rękawiczki jednorazowego użytku.

Teraz czekamy już tylko na powrót pociech młodszych i starszych w bezpieczne progi szkoły !
          Zapraszam do
          galerii zdjęć.

• KOMUNIKAT DLA RODZICÓW I UCZNIÓW KLAS I-III

• 18.03.2021 15:27
        • Szanowni Rodzice /Prawni Opiekunowie Uczniów klas I-III
          Na podstawie decyzji Prezesa Rady Ministrów pana Mateusza Morawieckiego informuję, że klasy I-III w okresie 24 października do 08 listopada br. będą funkcjonowały bez zmian, tzn w systemie nauki stacjonarnej . Obiady wydawane będą zgodnie z dotychczasowym harmonogramem.
          Utrzymuje się w mocy zakaz wchodzenia na teren szkoły Rodzicom/Prawnym Opiekunom.
          Prosimy o bezwzględne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.