• PROJEKT “ZACZYTAJ SIĘ W TEJ KSIĄŻCE” OTRZYMAŁ KRAJOWĄ ODZNAKĘ JAKOŚCI

• 22.06.2021 13:48

•

W ramach działań projektowych uczniowie rozwijali kreatywność i odkrywali otaczający ich świat w oparciu o wybrane lektury i książki spoza kanonu lektur szkolnych, współpracowali przy  tworzeniu zagadek i zadań o charakterze wizualnym, nagrań, gier, opowiadań, prac plastycznych itp. Rozwijali  indywidualne predyspozycje i uzdolnienia  oraz wykorzystywali różnorodnych narzędzia multimedialne i sprzęt cyfrowy. Ponadto nawiązali kontakty z rówieśnikami z innych szkół.

Gratuluję uczniom z klasy 4a i 5a.

• MAMY TO!

• 23.04.2021 06:57
        • Klasa II b otrzymała Krajową Odznakę Jakości za realizację projektu e Twinning “W oczekiwaniu na Wielkanoc". Uczniowie z sukcesem ukończyli szereg projektowych zadań kultywując przy tym tradycje wielkanocne. Gratuluję swoim wychowankom i zapraszam do realizacji kolejnych wyzwań.
          Wychowawczyni klasy 2b - Justyna Bałko
        • PROJEKT “W OCZEKIWANIU NA WIELKANOC” OTRZYMAŁ KRAJOWĄ ODZNAKĘ JAKOŚCI”

• 12.04.2021 19:33
        • Święta Wielkanocne obfitują w tradycje i zwyczaje ludowe, z których część jest wciąż żywo kultywowana, a część coraz bardziej zanika. Wciąż jednak święcimy pokarmy, malujemy pisanki, zanosimy palemki do kościołów i oblewamy się wodą w Lany Poniedziałek. Niektóre zwyczaje i tradycje wielkanocne przetrwały do dzisiaj w nieco zmodyfikowanej formie.

Wraz z uczniami klasy 4a i 5a wspólnie oczekiwałam na Wielkanoc i kultywowałam tradycje, a wspólne działania zaowocowały przyznaniem Krajowej Odznaki Jakości.

Gratuluję uczniom i zapraszam do aktywności przy realizacji kolejnych projektów.