• KOMUNIKAT DLA RODZICÓW I UCZNIÓW KLAS IV-VIII

• 24.10.2020 16:10
      • Szanowni Rodzice/Prawni Opiekunowie
        Drodzy Uczniowie
        Na podstawie decyzji Prezesa Rady Ministrów pana Mateusza Morawieckiego włączającą cały kraj w tzw. "strefę czerwoną" informuję, że uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych przechodzą w system nauki zdalnej. Nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek wejdą w życie od soboty, 24 października i będą obowiązywały do niedzieli, 8 listopada br.
        W związku z powyższym :
        -zajęcia odbywać się będą w formie online wedle dotychczasowego planu lekcyjnego
        -wstrzymane zostaje wydawanie obiadów uczniom klas IV-VIII (koszty poniesione za obiady zostaną rozliczone przez Intendenta odpowiedzialnego za dostarczanie posiłków do szkoły)
        -prosimy nie dokonywać wpłat za obiady za miesiąc listopad.
        -zakazuje się wchodzenia na teren szkoły w okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych.