• ZBIÓRKA NA RZECZ UKRAINY - AKCJA HUMANITARNA
        • 28.02.2022 12:56
        • W związku z dramatycznymi wydarzeniami na Ukrainie dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. A. Fiedlera w Dębnie wraz z Radą Rodziców i całą społecznością szkolną wierząc w Ludzi Dobrego Serca ogłaszają zbiórkę na rzecz mieszkańców Ukrainy.

          Zbieramy :

          I. Artykuły higieniczne, opatrunki, środki dezynfekujące, tabletki przeciwbólowe.

          II. Koce, karimaty, śpiwory, ręczniki.

          III. Żywność (konserwy, cukier, kawa, herbata, woda mineralna).

           

          Akcję rozpoczynamy od dnia 28 lutego br. do odwołania.

          Godziny przyjmowania darów : 6.30-16.00.

          Miejsce zbiórki darów : szkolna portiernia i świetlica.

          Koordynatorami działań na terenie szkoły są panie:

          Dorota Podbereska i Anna Wierzbicka.

           

           

           

        • więcej
        • KOLEJNY SPRZĘT DZIĘKI PROJEKTOWI UNIJNEMU INTERREG
        • KOLEJNY SPRZĘT DZIĘKI PROJEKTOWI UNIJNEMU INTERREG
        • 27.02.2022 13:44
        • „Edukacja językowa dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Niemiecki i Polski jako język obcy” rozpoczął się w roku szkolnym 20219/2020. Zajęcia zakończyły się wraz z zamknięciem I semestru. W związku z trwającymi w tym czasie obostrzeniami, nie mogliśmy brać udziału w spotkaniach polsko – niemieckich szkół. Środki przeznaczone w projekcie na ten cel udało się przesunąć na wyposażenie szkół. Już w  tym tygodniu trafił do nas sprzęt: aparat fotograficzny + lampa, laminator, tablet i tablet graficzny, drukarka laserowa, komputer stacjonarny oraz laptopy.

          DZIĘKUJEMY! DZIĘKUJEMY! DZIĘKUJEMY!

          K. Kaliściak

        • więcej
        • PODSUMOWANIE I SEMESTRU W KLASACH 4-8
        • PODSUMOWANIE I SEMESTRU W KLASACH 4-8
        • 24.02.2022 19:10
        • Kolejny rok nie było nam dane spotkać się na uroczystym rozdaniu listów gratulacyjnych. Niemniej jednak wszystkim uczniom klas 4-8, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie, należą się wyrazy uznania. Jednocześnie gratulujemy Rodzicom i dziękujemy za dotychczasową współpracę.

          NASI STYPENDYŚCI:
           Lena Gałan kl.5a
           Julia Kaliściak kl. 5a
           Paweł Kunisz kl. 5a
           Natalia Rakowska kl. 5a
           Zuzanna Świtek kl. 5a
           Kamila Miklas kl. 6b
           Zuzanna Olszak kl. 6b
           Dorota Bobik kl. 7a
           Julia Kieda kl. 7a
           Weronika Krawczuk kl. 7a
           Alicja Podbereska kl. 8a
           Jakub Podbereski kl. 8a
           Wiktoria Taracińska kl. 8a

          LISTY GRATULACYJNE:
          kl. 4a
           Wiktor Andrzejewski
           Antoni Malec
           Dawid Moskalik
           Wiktoria Orczykowska
           Filip Świtek
           Magdalena Izak
           Karol Kędzierski
           Ivo Majewski

          kl. 4b
           Ewa Bobik
           Maja Cząstka
           Hanna Dżon
           Marcelina Jacura
           Marcelina Kopka
           Gabriela Kwiatkowska
           Julia Lewandowska
           Wiktor Mielimączka
           Jakub Nowak
           Maciej Sawulak
           Julia Świetlicka
           Kinga Wawruszczak
           Leon Ura
           Bartosz Wierzbicki
           Antonina Witkowska
           Antoni Wolski
          kl. 5a
           Lena Bladyniec
           Aniela Dąbrowska
           Lena Gałan
           Oliwier Jastrzębski
           Filip Jenda
           Julia Kaliściak
           Małgorzata Knap
           Maksym Krzysiak
           Paweł Kunisz
           Natalia Rakowska
           Nelly Rozalik
           Zuzanna Świtek

          kl. 5b
           Julia Adamczyk
           Wiktoria Bogusiewicz
           Amelia Byczek
           Jakub Łazorczyk
           Maksymilian Mazurkiewicz
           Zofia Mielimączka
           Łucja Witkowska
           Dawid Wolański

          kl. 6a
           Marcela Jankowska
           Lena Kalicka
           Amelia Kozyra
           Amelia Kożuszek
           Anna Piątkowska
           Aleksandra Stankiewicz

          kl. 6b
           Kamila Miklas
           Zuzanna Olszak

          kl. 7a
           Dorota Bobik
           Oliwia Jaworska
           Julia Kieda
           Weronika Krawczuk
           Antoni Kwiatkowski
           Agata Moskalik
           Zuzanna Radziukiewicz
           Hanna Taracińska

          kl. 7b
           Maksymilian Piotrowski
           Piotr Stanisławczyk

          kl. 8a
           Marta Izak
           Anna Kmita
           Jan Maciejewski
           Alicja Podbereska
           Jakub Podbereski
           Igor Słowiński
           Wiktoria Taracińska

          Życzymy wytrwałości w II semestrze!
        • więcej

Nasze programy, projekty i nasi partnerzy

  • EduPage
  • GRANNA
  • Muzeum POLIN
  • Urząd Miejski w Dębnie
  • Kuratorium Oświaty w Szczecinie
  • Minister Edukacji i Nauki
  • Laboratoria Przyszłości
  • Biblioteka Publiczna w Dębnie
  • ZCDN Szczecin
  • WOM Gorzów Wlkp