• WYNIKI KURATORYJNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

• 02.01.2024 17:17
        • Z ogromna przyjemnością przedstawiamy Państwu uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego KURATORYJNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH:
          Zuzanna Olszak uczennica klasy 8b  – JĘZYK ANGIELSKI – opiekun: p.Małgorzata Zalech
          Dominik Fudała uczeń klasy 7b  – JĘZYK ANGIELSKI – opiekun: p.Damian Podstawczuk
          Oliwia Mart  uczennica klasy 8a  – JĘZYK NIEMIECKI  – opiekun: p.Małgorzata Jaźwińska
          Paweł Kunisz uczeń klasy 7a – GROGRAFIA – opiekun: p.Dorota Podbereska
          Kamila Miklas uczennica klasy 8a  – BIOLOGIA – opiekun: p.Iwona Olobry

Serdecznie gratulujemy!!
        • ARCHITEKTURA I PIĘKNO - WYSTAWA FOTOGRAFICZNA - ZAPROSZENIE

• 06.11.2023 18:31
        • W ramach Europejskich Dni Dziedzictwa 2023 pn. "Żywe Dziedzictwo -tradycje od pokoleń", zapraszamy uczniów klas podstawowych i średnich do obejrzenia wystawy pt. „Architektura i piękno. Dębnowskie kamienice w obiektywie fotograficznym”, która dostępna jest w filii nr 2 Biblioteki Publicznej - willa przy ulicy A. Mickiewicza 43 w Dębnie, „Polsko-Niemieckie Transgraniczne Centrum Dziedzictwa Naturalnego i Kulturowego Regionu Doliny Środkowej Odry”, w terminie do 31.01.2024 r. Wystawę można obejrzeć w następujących dniach:

• wtorek, czwartek 11:00-13:00
          • środa – 15:00-17:00

W celu rezerwacji terminu prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 95 760 26 85 lub email: biblioteke@poczta.onet.pl.
          Zapraszamy!

Dyrektor BPMiG w Dębnie

• SIEMPRE LATINO - ZAPROSZENIE NA ZAJĘCIA

• 07.11.2023 19:22
        • 📣 UWAGA DĘBNO 🥰
          INFORMUJEMY, ŻE ROZPOCZYNAMY  WSPÓŁPRACĘ Z NASZĄ DRUGĄ DĘBNOWSKĄ SZKOŁĄ TYM RAZEM CZAS NA DWÓJECZKĘ 😉⬇️ Szkoła Podstawowa nr 2 im. A. Fiedlera w Dębnie.

* SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W DĘBNIE
          START
          14. 11 .2023 WTOREK
          GODZ 13:30 -14:15
           SALA 12

ZAPISAĆ MOŻECIE SIĘ :
          W SP 2 GDZIE OTRZYMASZ NASZĄ KATRĘ TANECZNĄ ➡️ WAŻNE, GDY BĘDZIE PODPISANA ODNIEŚ JĄ DO SEKRETARIATU LUB PISZĄC DO NAS WIADOMOŚĆ W NIEJ: IMIE NAZWISKO DZIECKA, KL, i WAŻNE WPISZ SP 2 DĘBNO LUB POD NR TELEFONU 608 072 004 WIADOMOŚĆ O TEJ SAMEJ TREŚCI.

OFERTA SKIEROWANA JEST DLA DZIECI KTÓRE UCZĘSZCZAJĄ DO DANEJ SZKOŁY, A NIE MAJĄ MOŻLIWOŚCI PRZYCHODZIĆ, ( PRZYJEŻDŻAĆ )DO NAS NA ZAJĘCIA POPOŁUDNIAMI W DĘBNOWSKIM OŚRODKU KULTURY
          OFERTA SKIEROWANA JEST DLA DZIECI, KTÓRE UCZĘSZCZAJĄ DO DANEJ SZKOŁY, A NIE MAJĄ MOŻLIWOŚCI PRZYCHODZIĆ, ( PRZYJEŻDŻAĆ ) DO NAS NA ZAJĘCIA POPOŁUDNIAMI W DĘBNOWSKIM OŚRODKU KULTURY.