• „Laurka dla Babci i Dziadka”

• Dnia 28 stycznia 2020 roku w czytelni szkolnej nastąpiło podsumowanie konkursu „Laurka dla Babci i Dziadka". Wzięli w nim udział uczniowie z klas I – IV. Laurki można było podziwiać na wystawie w bibliotece szkolnej. Wykonali je  następujący uczniowie:

• Julia Kaliściak IIIa
            • Amelia Głaz Ib
            • Laura Wojcieszonek Ic
            • Marcel Myśko IIIb

Nagrodzono wszystkie prace. Nagrody wręczali: Pani Dyrektor Magdalena Umińska, Pani Wicedyrektor Katarzyna Ciołek, Pani Przewodnicząca Rady Rodziców Agnieszka Lesiuk  oraz Waldemar Pożarycki.

Chcielibyśmy podziękować Dyrekcji Szkoły oraz Radzie Rodziców za pomoc w organizacji w/w konkursu.

Organizatorzy konkursu

• Jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w internecie?

• Przygotowując się do Tygodnia Bezpiecznego Internetu, stworzyliśmy wspólny poradnik w formie kodów qr. Zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli do odczytania wskazówek sformułowanych z tej okazji. Niech ukryte w kodach rady pomogą zadbać o bezpieczeństwo w sieci.

Wioletta Rafałowicz z uczniami klasy 8b

• „Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek” w klasie IIIa

• W miesiącu styczniu w naszej klasie odbyły się spotkanie czytelnicze, na których czytaliśmy głośno naszym kolegom i koleżankom z klasy fragmenty z książki P. Beręsewicza pt.”Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek”. Zanim przystąpiliśmy do głośnego czytania przed naszą  klasą, ćwiczyliśmy piękne czytanie tekstu z panią z biblioteki, a także w domu przed rodzicami. Trochę się stresowaliśmy, ale wypadliśmy całkiem dobrze. Na pierwszym spotkaniu wystąpiłem ja i Julka. Historia Jacka Karasia tak się spodobała wszystkim, że Anielka i Natalka przeczytały o dalszych jego przygodach na następnym spotkaniu. Książka opowiada śmieszną  historię Jacka Karasia, który próbował zakochać w sobie Kaśkę – nową uczennicę, która przyjechała z Nowego Yorku do Polski. Ta książka to dobry sposób na poprawienie sobie humoru. Zachęcam do jej przeczytania.
            Paweł z III a