• Śniadanie to podstawa

• W ramach zajęć prowadzonych zdalnie uczniowie klasy 2b przygotowali pełno wartościowy posiłek jakim jest śniadanie. Inwencji i pomysłowości nie powstydziłby się nawet szef kuchni. Kto wie, może któryś z nich stanie w szranki  z uczestnikami programu MasterChef Junior Polska.

• Wiosna w pełni

• W ramach wielu zajęć prowadzonych zdalnie uczniowie klasy 2 b w ramach lekcji plastyki wykonali kapelusze Pani Wiosny. Dzieci tworzyły prace z tego co miały w domu, ogrodzie. Pomysły i wykonanie były oryginalne i niepowtarzalne. Dzieci wykazały się kreatywnością i ogromną wyobraźnią. Może przekuje się to w wielki talent i będziemy mieli wśród naszych uczniów nowego projektanta mody, którego prace będzie nosić sama królowa angielska, znana z miłości do kapeluszy. Może rośnie na nowa Ewa Minge – polska projektantka mody.

Wych. M. Jokiel

• Z ekologią na ty

• Z okazji Dnia Ziemi uczniowie klasy 2 b wykonali w ramach lekcji plastyki i techniki plakaty na temat naszej planety oraz konieczności segregacji śmieci. Do wykonania prac uczniowie wykorzystali materiały, które mieli w domu pod przysłowiową ręką. Uczniowie wykazali się przy tym ogromną kreatywnością i pomysłowością.
            Takie postawy pokazują, że przyszłym pokoleniom nie obce jest dobro naszej Matki Ziemi.

Wych. M. Jokiel

• Zakładamy ogródek

• Uczniowie klasy 3b podczas zajęć na odległość realizują zadania z poszczególnych przedmiotów. Jednym z nich było wykonanie ogrodu marzeń. Dzieci wykorzystały do zadania materiały dostępne w domu.