• POŻEGNANIE NA WESOŁO - NAMYŚLIN 24.06.21

• Niestety pandemia zamknęła nas w domach na wiele miesięcy. Nie mogliśmy zrealizować wielu zaplanowanych imprez i wyjazdów. Postanowiliśmy chociaż w niewielkim stopniu zrekompensować sobie wszystkie wcześniejsze obostrzenia i wspólnie spędzić ostatnie chwile razem.

Wybór padł na spotkanie przy ognisku z dodatkową atrakcją jaką był . . .  paintball.  Nawet nam do głowy nie przyszło, że tak blisko Dębna można tak wspaniale spędzić wspólnie czas. Pogoda dopisała, koledzy również. Zabawa naprawdę była przednia. Polecamy wszystkim młodszym kolegom i nie tylko.

Klasa 8a wraz z wychowawcą p. M. Zalech

• "KAŻDY MA W SOBIE COŚ, CO MOŻE ZMIENIĆ ŚWIAT..."

• Tym hasłem pożegnaliśmy absolwentów i zakończyliśmy kolejny rok szkolny, jakże inny od tych, do których przez tyle lat przywykliśmy. Zdalne nauczanie było dla wszystkich dużym obciążeniem i wyzwaniem. Pandemia wyrwała nas z codzienności szkolnej i pozbawiła normalności w przyswajaniu wiedzy.

Tym bardziej cieszymy się, że tak wielu uczniów osiągnęło bardzo dobre wyniki w nauce. Burmistrz Miasta Pan Grzegorz Kulbicki wręczył 28 uczniom naszej szkoły stypendia naukowe. Nagrody otrzymali także finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych, reprezentanci pocztu sztandarowego i przewodniczący samorządu uczniowskiego. Pani Dyrektor i wychowawczyni klasy 8a Pani Małgorzata Zalech  wręczyły absolwentom nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce oraz świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z apelu i życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku! Do zobaczenia we wrześniu!