• ZAJĘCIA W LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI

• W dniu wczorajszym uczniowie klasy 1b mieli okazję eksperymentować z różnymi sposobami budowania za pomocą klocków Korbo. Zadanie polegało na tworzeniu różnorodnych konstrukcji, wykorzystując dostępne klocki.

Zajęcia budowania z klocków Korbo okazały się nie tylko edukacyjne, ale także bardzo zabawne i angażujące. Efekty prac można zobaczyć na zdjęciach.
            A. Wierzbicka

• HAPPENING Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA ZIEMI

• W dniu 22.04. 2024r. uczniowie klas 2a, 2b i 3b zorganizowali happening z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi. Podczas spaceru ulicami miasta zaprezentowali plakaty informujące o obchodach Dnia Ziemi i promujące zachowania proekologiczne.

Po zakończeniu happeningu, uczniowie udali się wraz z opiekunami do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów, aby aktywnie włączyć się w praktyczne działania na rzecz ochrony środowiska.

J. Bałko, A. Frątczak, M. Jokiel

• ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FAUNA I FLORA W WIOSENNYM WYDANIU

Oto nasi zwycięzcy. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy.

Organizatorzy Renata Rawlik i Małgorzata Jokiel

• ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FAUNA I FLORA W WIOSENNYM WYDANIU

• Do tegorocznego konkursu fotograficznego przystąpiło 42 uczestników z klas 1-3. Zadaniem małych fotografów miało być uchwycenie zwierząt i roślin w ich naturalnym środowisku, a budzących się wiosną i czynionych tę porę wyjątkowa i niepowtarzalną. W tym roku formuła konkursu została zmieniona, to dzieci wybierały najciekawsze zdjęcia. Oto nasi zwycięzcy. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy.
            Organizatorzy Renata Rawlik i Małgorzata Jokiel