• LAMPIONY WYKONANE TECHNIKĄ MAKRAMY

• Dnia 19 kwietnia uczniowie klasy 2b mieli okazję uczestniczyć w warsztatach tworzenia lampionów techniką makramy. Warsztaty zostały zorganizowane dzięki zaangażowaniu mamy jednego z naszych uczniów. Podczas zajęć dzieci miały możliwość nauczenia się podstawowych technik makramy oraz tworzenia własnych pięknych lampionów.

Atmosfera była pełna radości i zaangażowania, a efekty prac uczniów były imponujące. Dziękujemy mamie Huberta za zorganizowanie tak kreatywnych i inspirujących zajęć!

• MATEMATYKA TO FASCYNUJĄCA DZIEDZINA NAUKI

• Tak na pewno twierdzą uczniowie, którzy w dniu dzisiejszym uczestniczyli w
            Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym FENEK dla uczniów klas 1-3. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowania matematyką oraz promowanie umiejętności logicznego myślenia wśród najmłodszych uczniów.

Piszacy mieli okazję zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami matematycznymi, które wymagały nie tylko podstawowej wiedzy, ale również umiejętności wnioskiwania i kreatywnego myślenia.
            A. Frątczak, J. Bałko, A. Wierzbicka

• ZAJĘCIA W LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI

• W dniu wczorajszym uczniowie klasy 1b mieli okazję eksperymentować z różnymi sposobami budowania za pomocą klocków Korbo. Zadanie polegało na tworzeniu różnorodnych konstrukcji, wykorzystując dostępne klocki.

Zajęcia budowania z klocków Korbo okazały się nie tylko edukacyjne, ale także bardzo zabawne i angażujące. Efekty prac można zobaczyć na zdjęciach.
            A. Wierzbicka

• HAPPENING Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA ZIEMI

• W dniu 22.04. 2024r. uczniowie klas 2a, 2b i 3b zorganizowali happening z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi. Podczas spaceru ulicami miasta zaprezentowali plakaty informujące o obchodach Dnia Ziemi i promujące zachowania proekologiczne.

Po zakończeniu happeningu, uczniowie udali się wraz z opiekunami do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów, aby aktywnie włączyć się w praktyczne działania na rzecz ochrony środowiska.

J. Bałko, A. Frątczak, M. Jokiel