• NASZA SZKOŁA NA ŁAMACH ,,ARKADII”

• 18.05.2023 21:22
        • W szkole spędzamy bardzo dużo czasu i to pewnie z tego powodu tak wiele się w niej dzieje. W bieżącym numerze ,,Arkadii” przeczytacie o tym, jak przywitaliśmy wiosnę, w jaki sposób przygotowywaliśmy się do Wielkanocy i jak kultywowaliśmy tradycje, kto i z jakim rezultatem wziął udział w wydarzeniu sportowym ,,Mali maratończycy”, w jaki sposób pomagaliśmy przy organizacji Maratonu w naszej rodzinnej miejscowości. Nie zabrakło także twórczości naszych uczniów- Ada językiem poetyckim opisała swoje przygody z okularami.
          Warto sięgnąć po ,,Arkadię” i wrócić wspomnieniami do tych pięknych chwil.

Arkadia_kwiecien_2023.pdf
        • NASZA SZKOŁA NA ŁAMACH ,,ARKADII”

• 28.04.2023 21:55
          Warto sięgnąć po ,,Arkadię” i wrócić wspomnieniami do tych pięknych chwil.
          Arkadia_kwiecien_2023.pdf
        • CHCESZ WIEDZIEĆ, CO SŁYCHAĆ W SZKOLE?  CZYTAJ ,,ARKADIĘ”

• 27.03.2023 19:35
        • Marzec obfitował w wiele wydarzeń szkolnych. Zorganizowaliśmy dzień otwarty, witaliśmy wiosnę, składaliśmy życzenia wszystkim paniom i dziewczynkom, pamiętaliśmy o żołnierzach wyklętych, odnieśliśmy sukcesy w Małym Konkursie Recytatorskim.
          Czytaj i dziel się informacjami o tym, co dzieje się w naszej szkole.
          W imieniu redakcji
          Arkadia_marzec2023.pdf