• ALE RADOŚĆ! CO ZA NIESPODZIANKA!!!

• 18.01.2023 20:44
        • Dzisiaj był wspaniały dzień, a to wszystko za sprawą PACZKI - NIESPODZIANKI od Laboratoria Przyszłości
          Przed Świętami Bożego Narodzenia wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji
          #ŚwiąteczneLaboratoria. Akcja miała na celu pokazanie swoich pomysłów na kreatywne wykorzystanie sprzętu od #LaboratoriaPrzyszłości przy składaniu życzeń!
          Ekipa RadiO ArkadiO od razu przystąpiła do działania, bo bardzo lubimy wyzwania i dobrą zabawę!
          Efekty naszej pracy wysłaliśmy do organizatora akcji
          Laboratoria Przyszłości i udostępniliśmy nasz film w mediach społecznościowych oraz na szkolnej stronie internetowej.

Okazało się, że nasza praca bardzo spodobała się organizatorom, zostaliśmy laureatami i znaleźliśmy się w gronie najlepszych trzech szkół w Polsce, które przygotowały najciekawsze życzenia!
          DZIĘKUJEMY!
          W nagrodę otrzymaliśmy paczkę, a w niej niezwykłe upominki. Dodatkowo nasz świąteczny post wraz z życzeniami został opublikowany na profilu
          Laboratoria Przyszłości.

W paczce znalazły się wspaniałe upominki z nadrukiem logo programu
          Laboratoria Przyszłości tj. fartuchy, głośniki, notesy, kubki, breloczki-latarki, bidony, niezwykłe, bo przezroczyste kalkulatory i wspaniałe gry LABBLE, które podobnie jak słynne DOBBLE ćwiczą spostrzegawczość, refleks i percepcję, a gracze ścigają się, by jak najszybciej odnaleźć na  kartach takie same obrazki.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za docenienie naszej pracy i wspaniałe nagody!

Koordynator szkolny programu Laboratoria Przyszłości:
          Monika Kubica
          Wszystkie zdjęcia na szkolnym Facebooku