• Dom marzeń

• 10.12.2020 08:20
      • W ramach lekcji techniki "Pokój nastolatka" uczniowie klas szóstych mogli zaprezentować swoje pomysły i umiejętności manualne. Ich zadaniem było zaprojektowanie wnętrza pokoju swoich marzeń. Musieli przy tym pamiętać, aby był to pokój funkcjonalny i odpowiadał wielu potrzebom. W tych pokojach uczniowie wydzielili strefy: odpoczynku, nauki i zabawy. Wielu uczniów zadbało o najmniejsze detale. Widać na zdjęciach miniaturowe lampki, krzesła, książki, sprzęt multimedialny, półeczki, kwiaty, nawet obrazy i kolorowe firanki. Prace te wymagały dokładności i staranności oraz przemyślenia, w jaki sposób wykonać niewielkie elementy wystroju wnętrza.
        Uczniom tak bardzo spodobała się praca w projektanta, że postanowili wykonać jeszcze jeden projekt, tym razem łazienki lub kuchni. Podczas tych zajęć każdy uczeń mógł rozwijać swoją kreatywność i być twórczym. Wszyscy uczniowie bez wyjątku byli zaangażowani w pracę projektanta, która sprawiła im ogromną przyjemność.
        Pomysłowość naszych szóstoklasistów jest ogromna!
        Zapraszam do obejrzenia prac.

Monika Kubica
      • Za