• MISTRZOSTWA POWIATU W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY W UNIHOKEJU

• 23.02.2024 09:12
      • 20 lutego w hali OSiR Szkoły Podstawowej nr 1 w Dębnie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w ramach Igrzysk Młodzieży w unihokeju. Naszą szkołę reprezentowały zarówno drużyna dziewcząt jaki i chłopców. Dziewczęta zdobyły II miejsce w turnieju natomiast chłopcy wywalczyli trzecią pozycję. Reprezentanci naszej szkoły wykazali się grą zespołową, wielką ambicją i zaangażowaniem. Zwycięzcę drużyny dziewcząt wyłoniły rzuty karne. Niestety nasza drużyna przegrała z SP1 z Dębna, tym samym plasując się na drugą pozycję. Trzecie miejsce zajęła SP3 z Dębna.
        W rozgrywkach chłopców brało udział 5 drużyn: SP1 Dębno, SP2 Dębno, SP3 Dębno, SP ze Smolnicy oraz SP z Cychr. Decydujący w rywalizacji chłopców okazał się ostatni mecz z SP 3 z Dębna, w którym to meczu przy remisowym wyniku przeciwnicy strzelili nam bramkę, odbierając nam szansę na wyższe miejsce na podium.
        Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i zawodnikom biorącym udział w rozgrywkach. Dziękujemy za zaangażowanie, sportową rywalizację i ambicje, życzymy dalszych sukcesów.
        Reprezentacja SP2 Dębno dziewcząt:
        1) Julia Adamczyk
        2) Wiktoria Bogusiewicz
        3) Lena Gałan
        4) Lena Grzybek
        5) Agata Grefling
        6) Aniela Dąbrowska
        7) Nelly Rozalik
        8 Lena Bladyniec
        9) Zuzanna Świtek
        10) Kira Movchan
        Reprezentacja SP2 Dębno chłopców: