• DBAJMY O ŚRODOWISKO NATURALNE! – AKCJA SZKOLNA CZ.2

• 05.11.2021 14:29
      • „Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same”.

Tadeusz Kotarbiński

Wszyscy wiemy, że nawet najmniejsze działania czy zmiana codziennych nawyków jest cennym gestem, by chronić środowisko Ziemi.

Kolejna część akcji adresowana była do starszej grupy naszych uczniów. Dnia 3. 11. 21r. uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w konkursie warsztatowym. Drużyny podjęły działania właściwej segregacji odpadów, rozpoznawania gatunków flory oraz zmierzyły się z pytaniami dotyczącymi znajomości zagadnień prośrodowiskowych. Wszyscy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i umiejętnościami tematycznymi. Najwyższe wyniki uzyskały trzy drużyny, z klasy 4b – Ewa Bobik i Antonina Witkowska, z klasy 7a – Hanna Witkowska i Eliza Kopaszewska i z klasy 7b – Piotr Stanisławczyk i Aleksandra Ura. W konkursie na Ekotwory zwyciężyła Łucja Witkowska z klasy 5b, której robot wielofunkcyjny, z jednej strony biurko szkole a z drugiej toaletka kosmetyczna, wymagała wyobraźni i niezwykłych umiejętności.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy! Gratulujemy zaangażowania i umiejętności!!!

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Iwona Olobry, Agnieszka Czerniawska i Członkinie koła LOP