• DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR, CZYLI WIOSNA W GŁOWIE I NA GŁOWIE

• 21.03.2024 19:57
        • 21 marca 2024 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Szalonych Fryzur. Uczniowie puścili wodze fantazji, poćwiczyli kunsztowne upięcia włosów i zaprezentowali swoje uczesanie społeczności szkolnej. Nie bali się eksperymentować na głowie, biorąc aktywny udział w jednodniowej metamorfozie. Uczniowie prezentowali misterne uczesania i upięcia. Wzbogacili je dekoracyjnymi elementami i nakryciami.  Pokazali, że potrafią się bawić, mają dystans do siebie i ogromne zasoby kreatywności. Wielka w tym zasługa rodziców, którzy pomogli w przygotowaniach do wydarzenia. W tym dniu dobry humor nas nie opuszczał, a w szkole było gwarnie i kolorowo.
          Gratulujemy uczniom odwagi i pomysłowości. Kto wie, może niejeden uczeń/ uczennica zostanie stylistą fryzur w przyszłości?

• CO NOSIĆ WIOSNĄ NA GŁOWIE?

• 01.03.2024 09:18
        • 21 marca 2024 roku zapraszam całą społeczność szkolną do wspólnego celebrowania Dnia  Szalonych Fryzur. Puśćmy wodze fantazji, poćwiczmy kunsztowne upięcia włosów i zaprezentujmy swoje uczesanie. Nie bójmy się eksperymentować i zaprezentować efekty naszych twórczych działań. Pokażmy, że mamy dystans do siebie i ogromne zasoby kreatywności. Niech wiosna zagości w naszej głowie i na głowie.