• Dzień Uśmiechu i Życzliwości

• Dzień Uśmiechu i Życzliwości już wkrótce

Zapraszam wszystkich uczniów i nauczycieli do włączenia się w szkolne obchody Dnia Uśmiechu i Życzliwości w terminie 15-22.10.2024 r.
        Dzień Uśmiechu i Życzliwości uczy dzieci empatii, życzliwości i wzajemnego szacunku. To doskonała okazja, aby przypomnieć uczniom, jak ważne jest bycie miłym i pomocnym dla innych. Ponadto wspólne świętowanie wzmacnia więzi między uczniami, nauczycielami i rodzicami. Dzieci uczą się współpracy i wspierania się nawzajem, co przekłada się na lepszą atmosferę w szkole. Uczniowie mają także okazję wyrazić swoje uczucia i nauczyć się, jak radzić sobie z emocjami. Dowiadują się, jak nawiązywać i utrzymywać pozytywne relacje z rówieśnikami, co jest kluczowe dla ich przyszłego życia społecznego i zawodowego.
        Pamiętajmy, że regularne przypominanie o wartości uśmiechu i życzliwości może znacząco poprawić atmosferę w szkole, czyniąc ją bardziej przyjaznym i wspierającym miejscem dla wszystkich.