• Kredkobranie

• Wraz z początkiem nowego roku szkolnego, nasza szkoła dołącza kolejny raz do 7️⃣ edycji KREDKOBRANIA ✏️🖍️, której celem jest zbiórka artykułów szkolnych i materiałów plastycznych i piśmienniczych dla polskich dzieci na Kresach Wschodnich ❣️. Kredkobranie ma także wymiar prospołeczny i patriotyczny i jest cenną lekcją historii!
          Zachęcamy wszystkich uczniów i rodziców do włączenia się w zbiórkę, która trwa do 30 września ! Patronem akcji jest Fundacja Ignatianum.
          Pamiętajcie, że zbierane przybory szkolne, artykuły szkolne i materiały plastyczne muszą być tylko i wyłącznie nowe ☺️ i zgodne z listą, która jest dostępna na stronie internetowej www.kredkobranie.pl  (nie zbieramy artykułów spoza listy, ani mających śladu użytkowania).

Mamy nadzieję, że uda nam się pobić zeszłoroczny rekord 💪🖍️☺️
          Jako koordynatorzy akcji służymy pomocą.
          Julita Witkowska
          Justyna Bałko
          Martyna Kalicka

Materiały można przynosić już od 9 września do Pani Justyny Bałko (II piętro, sala nr 26, obok gabinetu psychologa). Darowane artykuły prosimy zapakować w reklamówki lub papierowe torby, które muszą być podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą darczyńcy.