• Wyginam śmiało ciało

• 15.06.2021 19:02

• Tak właśnie bawili się uczniowie klas I - III na klasowych balach przebierańców, które odbyły się 29 stycznia. Wzbudziły one u najmłodszych uczniów naszej szkoły wiele radości. Odświętnie udekorowane kolorowymi balonami sale lekcyjne stworzyły inspirujący klimat do zabawy. Wśród uczestników trudno było rozpoznać zarówno uczniów jak i nauczycieli. Rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania, które umożliwiały wcielania się w ulubione postaci. Kostiumy budziły zaskoczenie i zachwyt. Wszyscy świetnie się bawili. W przerwach zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia w karnawałowej fotobudce. Szczególne podziękowania należą się Radzie rodziców za ufundowanie poczęstunku - niespodzianki.
        Zabawa była udana, o czym świadczyły uśmiechnięte buzie i rumiane policzki.
        Następny bal już za rok!
        Wychowawczynie klas I - III