• DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO W SIECI
        • 01.12.2021 17:14

• Sieć jest miejscem, gdzie uczniowie uczą się, rozwijają swoje pasje i zainteresowania, ale także korzystają z dostępnej w sieci rozrywki. Warto więc temu ostatniemu elementowi poświęcić więcej uwagi. Obecnie dużą popularnością cieszą się patostreamy – relacje na żywo ukazujące patologiczne zachowania oraz filmy zamieszczane w mediach społecznościowych, zachęcające do zachowań szkodliwych dla zdrowia. Uczniowie oglądają z ciekawości, z nudów, przez przypadek, dla rozrywki, a także w wyniku polecenia przez znajomego.

Drogi Rodzicu! Jeśli zaobserwowałeś u swojego dziecka niepokój, lęk, obniżenie poczucia bezpieczeństwa, pogorszenie nastroju, wypaczony obraz rzeczywistości, zachowania sprzeczne z normami społecznymi, agresywną postawę wobec innych osób, znieczulenie na losy ofiar przemocy czy podejmowanie ryzykownych zachowań i działań antyspołecznych, reaguj.

Treści szkodliwe mogą destrukcyjnie wpływać na rozwój dziecka, jego psychikę, emocje i zachowanie. Tekst powstał na podstawie materiałów opracowanych przez Ogólnopolską Sieć Edukacyjną.

• ZEBRANIE RODZICÓW UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH
        • 25.08.2021 14:43

• Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów klas pierwszych na zebranie, które odbędzie się 1 września 2021 roku o godz. 9.30 w budynku Szkoły Podstawowej nr 2.
          Klasa 1 a – sala 25
          Klasa 1 b – sala 22
          Wychowawczynie klas pierwszych
        • DZIEŃ ADAPTACYJNY Z WYCHOWAWCĄ
        • 25.08.2021 14:34

• Serdecznie zapraszamy przyszłych uczniów klas pierwszych na Dzień adaptacyjny z wychowawcą, który odbędzie się 31 sierpnia 2021 roku w godzinach 10.00 - 11.00 w Szkole Podstawowej nr 2.

Wychowawczynie klas pierwszych