• WITAJCIE W NASZEJ BAJCE

• 17.02.2024 21:38
      • Pod takim hasłem ,w czwartek 15 lutego 2024 roku, odbyły się w naszej szkole dni otwarte. Gościliśmy przyszłych pierwszoklasistów, którzy licznie przybyli ze swoimi rodzicami. Czekało na nich mnóstwo atrakcji, przygotowanych przez nauczycieli i uczniów szkoły, np. warsztaty artystyczne, podczas których dzieci wykonywały kwiatki z logo szkoły, czy możliwość zatańczenia układu tanecznego ze starszymi koleżankami. Kolejną atrakcją była gra na bum bum rurkach z wykorzystaniem technologii informatycznej. Do tej zabawy włączeni zostali również rodzice. Dzieci miały też możliwość kodowania na macie , oglądania wirtualnego świata w okularach VR i obserwowania możliwości drukarki 3D. Była też okazja wykazania się sprawnością fizyczną podczas gier i zabaw na hali gimnastycznej. Wszyscy świetnie się bawili. Do zobaczenia we wrześniu.