• WIELKANOC TUŻ TUŻ

• 27.03.2024 17:03
        • Akcja matematyczna "Świąteczna matematyka" okazała się strzałem w dziesiątkę. Uczniowie klasy 4B nie tylko utrwalili umiejętność wykonywania rachunków pamięciowych, ale również rozwinęli kreatywność i doskonalili umiejętność pracy w grupie. Dodatkowo, kolorowe pisanki stały się pięknymi dekoracjami świątecznymi w naszej klasie.
          Monika Kubica
        • BO ŚWIĘTA TUŻ TUŻ, CZYLI ŚWIĄTECZNA MATEMATYKA

• 15.12.2023 21:23
        • 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
          Uczniowie bardzo lubią uczyć się poprzez zabawę. Jeśli połączymy te działania z pracą zespołową otrzymamy zaskakujące efekty. Podczas naszej akcji edukacyjnej zatytułowanej „Świąteczna matematyka”, którą przeprowadziliśmy 15 grudnia 2023 r., to uczniowie byli nauczycielami i uczyli innych. W świątecznej atmosferze uczniowie podczas przerw uczyli się matematyki. Ćwiczyli tabliczkę mnożenia, grali w kości, dekorowali bombki i kolorowali symetryczne świąteczne obrazki. Przygotowane zadania skierowane były do wszystkich uczniów, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym, a wszystko z muzyką świąteczną w tle.
          Serdecznie dziękuję moim pomocnikom za włożony trud i poświęcony czas. Za przygotowanie stanowisk matematycznych. Są to uczniowie:
          - z klasy 4a: Aleksandra Bałko, Liwia Kopaszewska, Julian Kopaniecki i Michał Stefanowicz,
          - z klasy 4b: Luiza Bogusz, Natalia Cygan, Patrycja Straszak, Hanna Korczak, Lena Jaździkowska, Wojciech Maksymowicz, Filip Dul, Vincent Nowicki.
          - z klasy 6b: Ewa Bobik i Antonina Witkowska.
          Dziękuję wszystkim uczniom, szczególnie tym najmłodszym z klas 1-3, którzy przyłączyli się do naszej świątecznej zabawy i już dzisiaj zapraszamy na kolejną akcję świąteczna, która odbędzie się wiosną.

Organizator akcji: Monika Kubica