• NIEUSTAJĄCY KONKURS CZYTELNICZY PT. "POŁKNIJ BAKCYLA" – PODSUMOWANIE

• 19.05.2023 19:59
      • Nadszedł czas ogłoszenia wyników konkursu czytelniczego, który trwał od grudnia 2022r, a trwał do maja 2023r. Uczestnicy co miesiąc otrzymywali do rozwiązania różne zadania związane z literaturą w formie krzyżówek, tekstów z lukami do uzupełnienia i innych.
        Za systematyczną pracę i obowiązkowość oraz za udzielenie właściwych odpowiedzi zostali nagrodzeni następujący uczniowie:
        -na poziomie klas 4-5 I miejsce zdobyła Hania Niparko z klasy 4 b, a wyróżnienie Zuzia Sutryk z klasy 5b -na poziomie klas 6-8, I miejsce ma Paweł Kunisz z klasy 6a oraz wyróżnienia dla Oli Ury i Klaudii Jaworskiej z klasy 8b.
        W nagrodę uczniowie otrzymali czekolady ufundowane przez Radę Rodziców, a od prowadzącego konkurs – książki.
        Gratulacje dla uczestników!
        Opracowanie: Renata Kunisz
        Wszystkie zdjęcia na szkolnym facebooku.