• MISTRZOSTWA POWIATU W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY W UNIHOKEJU

• 23.02.2024 09:12
        • 20 lutego w hali OSiR Szkoły Podstawowej nr 1 w Dębnie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w ramach Igrzysk Młodzieży w unihokeju. Naszą szkołę reprezentowały zarówno drużyna dziewcząt jaki i chłopców. Dziewczęta zdobyły II miejsce w turnieju natomiast chłopcy wywalczyli trzecią pozycję. Reprezentanci naszej szkoły wykazali się grą zespołową, wielką ambicją i zaangażowaniem. Zwycięzcę drużyny dziewcząt wyłoniły rzuty karne. Niestety nasza drużyna przegrała z SP1 z Dębna, tym samym plasując się na drugą pozycję. Trzecie miejsce zajęła SP3 z Dębna.
          W rozgrywkach chłopców brało udział 5 drużyn: SP1 Dębno, SP2 Dębno, SP3 Dębno, SP ze Smolnicy oraz SP z Cychr. Decydujący w rywalizacji chłopców okazał się ostatni mecz z SP 3 z Dębna, w którym to meczu przy remisowym wyniku przeciwnicy strzelili nam bramkę, odbierając nam szansę na wyższe miejsce na podium.
          Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i zawodnikom biorącym udział w rozgrywkach. Dziękujemy za zaangażowanie, sportową rywalizację i ambicje, życzymy dalszych sukcesów.
          Reprezentacja SP2 Dębno dziewcząt:
          1) Julia Adamczyk
          2) Wiktoria Bogusiewicz
          3) Lena Gałan
          4) Lena Grzybek
          5) Agata Grefling
          6) Aniela Dąbrowska
          7) Nelly Rozalik
          8 Lena Bladyniec
          9) Zuzanna Świtek
          10) Kira Movchan
          Reprezentacja SP2 Dębno chłopców:
          1) Nikodem Kawka
          2) Paweł Kunisz
          3) Igor Wachowski
          4) Hubert Łomniak
          5) Jan Jarema
          6) Filip Jenda
          7) Kacper Beherycz
        • MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA UCZNIÓW KLAS II-III

• 12.02.2024 19:51
        • 12 lutego 2024r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Turniej piłki nożnej dla uczniów klas II i III. W turnieju brały udział następujące szkoły: SP 1 Dębno, SP 2 Dębno, SP 3 Dębno, SP Sarbinowo i SP Cychry.
          Młodzi piłkarze rozwijają swoje umiejętności piłkarskie i propagują aktywną formę spędzania czasu wolnego. Dbają o kondycję fizyczną oraz znają zasady uczciwej rywalizacji z poszanowaniem zasad fair play.
          Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Dawid Jenda, Jakub Kula, Nikodem Dziechciarz, Dawid Mazur, Kornel Korolczuk, Stanisław Olszak, Alan Kapinus, Gabriel Białas, Filip Pacholczyk i Oliwier Kopaniecki.
          Dziękujemy szkołom za przybycie. Zapraszamy za rok!
          Benedykt Psiuk
          Renata Rawlik
        • MINI PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW - IGRZYSKA DZIECI

• 08.02.2024 20:06
        • W dniu 1.02. nasza szkoła wzięła udział w zawodach piłki ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci, w których zajęliśmy 3 miejsce 🥉
          Naszą szkołę reprezentowali
          Aleksander Sałaciak
          Jakub Nowak
          Maciek Sawulak
          Antek Wolski
          Wojtek Dranczarek
          Filip Wieczorek
          Wiktor Mielimączka
          Max Garbowicz
          Antek Kula
          👏
        • MINI PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT - IGRZYSKA DZIECI

• 06.02.2024 18:51
        • W dniu dzisiejszym w SP 3 w Dębnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu myśliborskiego w mini piłce ręcznej dziewcząt - Igrzyska Dzieci.  Reprezentacja naszej szkoły nie pozostawiła rywalkom żadnych złudzeń, wygrywając kolejno:

SP 2 : SP 3   11: 4

SP 2 : SP 1   10: 1

i awansując do rozgrywek na szczeblu regionalnym.

Nasze dziewczęta zagrały bardzo ambitnie z ogromnym zaangażowaniem i przede wszystkim zespołowo, co było kluczem do sukcesu.

Naszą szkołę reprezentowały następujące zawodniczki:

Piotrowska Pola, Wawruszczak Kinga, Sutryk Zuzanna, Lewandowska Julia, Kwiatkowska Gabriela, Izak Magdalena, Kasprowiak Otylia, Świetlicka Julia, Brodacka Alicja, Lesiuk Justyna oraz  Palczak Oliwia.
          Serdecznie gratulujemy!!!
        • MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W TENISIE STOŁOWYM

• 20.12.2023 20:09
        • W dniu 14.12.2023 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Województwa w Tenisie Stołowym 🏓 które odbyły się w Bierzwniku.
          Nasi uczniowie spisali się na medal i zajęli bardzo dobre 3 miejsce🥉.
          Zanim dotarli do finału przeszli jak burza 😉  przez zawody powiatowe i rejonowe. Naszą szkołę reprezentowali Jakub Zornig, Paweł Kunisz i Marcel Myśko.
          Opiekun Benedykt Psiuk
          Gratulujemy 👏💪👍