• Akcja MEN Razem na Święta!  Uczniowie I-III
      • Akcja MEN Razem na Święta! Uczniowie I-III

• 02.03.2021 20:46
      • Uczniowie z klas I-III wraz z rodzinami włączyli się do akcji „Razem na Święta”. Celem przedsięwzięcia – organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej - jest pomoc innym zwłaszcza w obecnym trudnym czasie.
        W ramach akcji „Razem na Święta” uczniowie wraz wychowawcami:
        • przekazali własnoręcznie wykonane pierniczkowe upominki seniorom ze swojego najbliższego otoczenia
        • przygotowali świąteczne kartki z życzeniami dla samotnych osób oraz dzieci Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej
        • zorganizowali zbiórkę żywności dla potrzebujących oraz zbiórkę karmy dla zwierząt Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku. Dzięki wspólnej pomocy może on się stać jeszcze bardziej magiczny! Dziękujemy wszystkim za udział w akcji!
        Wychowawczynie klas I-III

Zapraszamy do obejrzenia