• SERCE DLA DZIECIAKA I KOSZYK KARMY DLA ZWIERZAKA

• 03.05.2022 21:00
      • Akcja,, Zbieramy nakrętki” organizowana była w szczytnym celu- pozyskanie funduszy na leczenie i rehabilitację Marcysi i Filipka. Włączyli się do niej uczniowie i pracownicy szkoły.  Po raz drugi w tym roku szkolnym, przynosili do mobilnego serca nakrętki zbierane przez siebie czy też całe rodziny. Z każdym dniem było ich coraz więcej. W piątek 29 kwietnia zostały one przekazane potrzebującym. Zbiórka ta, poza oczywistym celem charytatywnym, w doskonały sposób uświadomiła uczniom czym jest recykling i jaki można dzięki niemu osiągnąć pożytek. Przyczyniła się do pomocy chorym dzieciom oraz troski o środowisko. Miała więc także aspekt ekologiczny. Równocześnie ze zbiórką nakrętek dla podopiecznych fundacji, trwała zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska, która przekazana zostanie do OTOZ Animals.

Bardzo dziękuję za wsparcie naszych akacji. Wspólnie sprawiliśmy, że świat naszych potrzebujących zmienia się na lepsze.

Wierzbicka Anna