• NIECODZIENNA LEKCJA TECHNIKI W KLASIE 6B

• 27.03.2023 20:01
      • Na dzisiejszą lekcję techniki zaproszony został nauczyciel naszej szkoły, a jednocześnie wychowawca klasy 6b i pasjonat wycieczek rowerowych. Podczas lekcji Pan Damian Podstawczuk poprowadził w bardzo ciekawy sposób pogadankę na temat budowy roweru i bezpiecznego poruszania się rowerem. Nauczyciel zaprezentował rower i omawiał dokładnie jego budowę, zwracając uwagę na poszczególne części lub zespoły roweru oraz na jego układy. Uczniowie, którzy posiadali dodatkową wiedzę na temat omawianych elementów roweru chętnie włączali się w trakcie prezentacji.
        Na koniec przedstawiony został sposób wymiany dętki, po to, by uczniowie potrafili w przyszłości samodzielnie zmienić uszkodzoną dętkę w czasie swoich wycieczek rowerowych.

Monika Kubica

Wszystkie zdjęcia na szkolnym facebooku.