• DZIEŃ MARZYCIELA W SP2

• 02.10.2022 20:51
      • 28 września obchodziliśmy Dzień Marzyciela. Tego dnia uczniowie mogli nie tylko podzielić się swoimi marzeniami z innymi, ale również wyznaczyć cele, które pomogą te marzenia urzeczywistnić.  Uczniowie wypełniali  chmurki marzeniami,  wizualizowali swoje pragnienia, opowiadali o tym, co dla nich ważne. Wykorzystali ten  czas na zastanowienie, refleksję i weryfikację własnych marzeń. Wspólnie stworzyliśmy listę marzeń do spełnienia. Rysunkowe marzenia można obejrzeć w stołówce szkolnej. Przyznaliśmy też zgodnie, że zgadzamy się ze słowami Victora Hugo ,,Nic nie tworzy przyszłości tak jak marzenia”.
        Dzień ten miał na celu wyzwalanie pozytywnych uczuć i myśli, wzmacnianie poczucia własnej wartości, a także zmniejszenie stresu związanego z pobytem w szkole.
        Życzymy wszystkim spełnienia wszystkich marzeń.