• JESTEM OKULARNIKIEM/ OKULARNICĄ I NIE WSTYDZĘ SIĘ TEGO

• 06.02.2023 16:42
      • 16 marca 2023 roku  w Szkole Podstawowej nr 2 w Dębnie po raz kolejny weźmiemy udział w aktywnościach  z okazji Dnia Okularnika/ Okularnicy. Nasza szkolna akcja ma na celu wspieranie wszystkich, którzy noszą okulary, ale także otworzenie oczu na problemy nasze, osobiste oraz bliskich z otoczenia. Zapraszam wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do uczestnictwa w następujących aktywnościach:
        1. Konkurs poetycki na poważnie i z przymrużeniem oka
        Drodzy uczniowie! Czy zdarzyło się Wam, tak jak PANU HILAREMU szukać okularów? A może trudno Wam zaakceptować fakt, że okulary są Waszym atrybutem? Napiszcie wiersz o swoich rozterkach, w którym wyrazicie własne emocje.
        2. Selfie
        Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele! Zapraszam Was do zabawy z telefonem komórkowym. Wykonajcie selfie, na którym jesteście użytkownikami okularów - tych prawdziwych, korygujących wadę wzroku, jak i wykonanych własnoręcznie na potrzeby szkolnej akcji. Przedstawcie na fotografii samych siebie. Z nadesłanych zdjęć zaprojektujemy chmury zdjęciowe, które z pewnością pomogą zaakceptować nielubiane okulary na naszym nosie. Zadanie możecie wykonać indywidualnie lub w grupach.
        Więcej informacji  znajdziecie na zdjęciach oraz pod poniższym linkiem.

Link
        Zapraszam.