• KOLEJNA ODSŁONA DNIA SPRZĄTANIA BIURKA

• 18.01.2023 12:25
      • Dzień Sprzątania Biurka to także okazja do uporządkowania swojego miejsca nauki. Uczniowie klasy 1a uporządkowali swoje stoliki i po dzień dzisiejszy utrzymują na nich porządek. Z kolei uczniowie klasy 4b opisali swoje wymarzone biurko i przedstawili je w formie rysunku. Z pewnością biurko jest bardzo ważnym meblem dla uczniów, o czym świadczą ich wypowiedzi:
        ,,Bardzo lubię pracować przy swoim biurku. Jest wygodne i wszystko co niezbędne do pisania się na nim znajduje. Jest to dla mnie miejsce, przy którym uwielbiam czytać książki, pisać swoje pamiętniki. Widok przez okno sprawia, że jestem zrelaksowana i mogę swoją twórczość przelać na kartki pamiętnika”.
        ,,Chciałabym mieć takie biurko, które jest ładne, mieści dużo rzeczy i sprawia, że mam wszystko pod ręką”.
        ,,Takie biurko to spełnienie moich marzeń. Dużo się uczę i odrabianie lekcji przy takim meblu byłoby samą przyjemnością. Bardzo bym się ucieszyła, gdybym do takiego wymarzonego biurka dostała super wygodny fotel”.
        Zmotywowani uczniowie  starają się dbać o porządek na swoich biurkach.
        Warto podkreślić, że akcje szkolne uczą:
        • współpracy całą społeczność szkolną,
        • autoprezentacji indywidualnych uczniów,
        • pracy nad sobą.
        Dbanie o porządek na biurku to nasza wspólna sprawa.