• HOW TO GROW CRESS?

• 16.03.2023 18:48
      • Jak uprawiać rzeżuchę? Proste!? Teraz tak😊Właśnie w tym temacie były realizowane aktywności w klasach 1-3 w ramach międzynarodowego projektu SAVE THE PLANET GREEN realizowanego wspólnie ze szkołą Debi Akademi Mersin w Turcji.
        Klasa 1b posiała i pielęgnowała rzeżuchę. Uczniowie praktycznie przekonali się jak ważne w uprawie roślin jest światło, woda i podłoże. Wszystkie klasy poznały nieocenione wartości odżywcze  rzeżuchy oraz prześcigały się w pomysłach w jaki sposób i z jakimi produktami ją spożywać.  Dzieci opanowały również podstawowe słownictwo w języku angielskim niezbędne do przeprowadzenia powyższych aktywności. Przede wszystkim świetnie się bawiły!😊Nauka języka obcego poprzez zabawę i praktyczne jego wykorzystanie jest najskuteczniejsze.
        Danuta Fossa
        Justyna Bałko
        Agnieszka Frątczak
        Thank you very much İnci Türeli  for cooperation!
        Wszystkie zdjęcia na szkolnym facebooku.