• WIELKANOCNE JAJECZKA

• 05.04.2023 21:38
      • Przed świętami wielkanocnymi uczniowie klasy 4b przygotowali oryginalne ozdoby wielkanocne, które podarują swoim najbliższym. Gipsowe wielkanocne jajeczka pomalowali według własnego pomysłu. Każdy uczeń otrzymał trzy różnorodne figurki w kształcie jajka, które ozdobił wykorzystując własną kreatywność i wyobraźnię. Uczniowie  doskonalili w ten sposób zdolności manualne, trenowali precyzję oraz integrowali się. Wspólne prace plastyczne wpłynęły pozytywnie na relacje międzyludzkie oraz uczyły uczniów kooperacji.
        Dzięki  zagłębieniom i wybrzuszeniom uczniowie  mogli popuścić wodze fantazji i nie ograniczać swojej wyobraźni. Wspólna aktywność wzmacniała wiarę uczniów we własne siły, pobudzała wyobraźnię i ekspresję, służyła pokonywaniu lęków oraz wprowadzeniu świątecznej atmosfery w rodzinie klasowej. Pomalowana figurka nabrała indywidualnego charakteru i stała się unikatowym upominkiem dla najbliższych.
        Wszystkie zdjęcia na szkolnym facebooku.