• WSPÓLNIE ŚWIĘTUJMY ŚWIATOWY DZIEŃ ORDERU UŚMIECHU

• 17.05.2024 09:33
      • Światowy Dzień Orderu Uśmiechu to wyjątkowy dzień, który ma na celu rozpowszechnianie radości i pozytywnych emocji.
        W piątek, 24 maja 2024 r., w Szkole Podstawowej nr 2 w Dębnie będziemy celebrować wspomniane święto.
        Proponujemy następujące aktywności:
        -Stworzenie plakatów promujących pozytywne myślenie i uśmiech. Wywieszenie ich w całej szkole.
        -Zorganizowanie sesji fotograficznej. Uśmiechnięci uczniowie pozują do fotografii. Zdjęcia mogą być następnie wykorzystane do stworzenia albumu lub kolażu.
        -Klasowy konkurs na najzabawniejszy dowcip. Uczniowie mogą podzielić się swoimi ulubionymi dowcipami i odkrywać talenty kabaretowe.
        -Uśmiechnięte kanapki na drugie śniadanie. Uczniowie z różnych owoców i warzyw tworzą uśmiechnięte twarze na kanapkach.
        -Czytanie literatury. Uczniowie czytają fragmenty swoich ulubionych książek lub wierszy, które sprawiają im radość i wywołują uśmiech na twarzy.
        Ponadto uśmiechajmy się do wszystkich,  których napotkamy. Uśmiech jest zaraźliwy i może poprawić nastrój nie tylko Tobie, ale i innym ludziom.
        Każdy uśmiech ma moc rozjaśnienia dnia!