• Tabliczka mnożenia w jesiennym klimacie - zaproszenie do wspólnej zabawy!

• 04.11.2019 20:28
      • To już nasza szkolna tradycja. W piątek 4 października 2019 r. przystąpimy po raz piąty do wspaniałej polskiej akcji edukacyjnej jaką jest WMTDay, czyli Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja ta obejmuje swoim zasięgiem szkoły z całego świata. W tym dniu będziemy uczyć się matematyki poprzez zabawę. Takie wydarzenie przynosi uczniom wiele korzyści – uczniowie utrwalają znajomość tabliczki mnożenia, uczą się poprzez zabawę i doznają niezapomnianych emocji.

• Będzie szereg atrakcji. Oprócz egzaminów na eksperta tabliczki mnożenia przygotowano podobnie jak w zeszłych latach gry i zabawy matematyczne. Każdy znajdzie coś dla siebie!

1. Memory matematyczne
        2. Kółka matematyczne
        3. Kwiatki matematyczne
        4. Kolorowanki matematyczne
        5. Kubeczki matematyczne
        6. Mandale matematyczne

Zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy, uczniów klas 1-8 oraz pracowników naszej szkoły, zgodnie z hasłem tego święta: Młodzi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Organizator (koordynator lokalny):

Monika Kubica