• Ulubiony bajkowy bohater na wystawie w bibliotece

• 28.10.2019 17:07
      • Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w naszej szkole nauczyciele bibliotekarze zaprosili wszystkich uczniów do malowania, lepienia, szkicowania, wyklejania, ponieważ technika prac była dowolna.

• Uczniowie przystąpili do wykonania ciekawych, estetycznych i zgodnych z tematem prac plastycznych. Starsi wykonywali je samodzielnie, najmłodsi pod kierunkiem swoich wychowawców, a do wykonania niektórych prac włączyli się także rodzice. Tematyka, choć na chwilkę, przeniosła uczniów do świata bajek, a wybrani bohaterowie pochodzą z wielu różnych baśni. Uczniowie wykonując prace, pochwalili się swoimi umiejętnościami i pomysłowością. Są one kolorowe, wykonane ze styropianu, plasteliny, na papierze, malowane farbami, kredkami, wyklejane itp. Zarówno najmłodsi jak i starsi uczniowie, starali się wykonać prace jak najlepiej. Wszystkie „dzieła” zostały umieszczone na wystawie w bibliotece i czytelni, można je oglądać już od 22 października.

Odwiedzający wystawę podziwiają i zachwycają się nią. Zapraszamy tych, którzy jej jeszcze nie widzieli.

Opracowanie: Maria Paliwoda