• Zapraszam uczniów do aktywności na portalu dziennikarskim

• 06.09.2019 16:32
      • YoungFace.tv to portal internetowy nowoczesnej szkoły utworzony przez dwóch dziennikarzy: Bartosza Pawłowskiego i Przemysława Martyńskiego, którzy  na co dzień pracują w profesjonalnych, ogólnopolskich redakcjach. Przeczytajcie i posłuchajcie, dla kogo jest ich serwis.

• Dołączyliśmy do grona szkół publikujących na w /w portalu 8 grudnia 2014 roku i kontynuujemy naszą działalność po dziś dzień.

Portal stwarza możliwość rozwijania umiejętności dziennikarskich. Uczniowie uczą się poprzez praktyczne redagowanie artykułów, prezentowanie fotorelacji oraz filmów własnego autorstwa. Poznają przy tym rozwiązania informatyczne i techniczne.

Dołączając do YoungFace.tv każda szkoła otrzymuje własną, nowoczesną stronę, na której gromadzi prace swoich uczniów. Śmiało można powiedzieć, powtarzając za pomysłodawcami projektu, że jest to pierwsze ogólnopolskie medium tworzone przez nich samych.

Udział w YoungFace.tv jest bezpłatny. Nad przestrzeganiem praw autorskich, poprawnością językową, ortograficzną i interpunkcyjna oraz rzetelnością przedstawianych wydarzeń czuwa redaktor naczelny.  Dzięki temu publikowanie jest bezpieczne.

Portal daje satysfakcję uczniom i nauczycielom.

Ponadto szkoły rywalizują w portalowym rankingu.

Zainteresowanym uczniom, rodzicom i nauczycielom polecam zapoznanie się z regulaminem.

Serdecznie zapraszam uczniów do aktywności na portalu dziennikarskim.

Redaktor naczelny