• REALIZACJA PROJEKTU

• 07.11.2021 19:40
      • Uczniowie klas I-III biorą udział w realizacji projektu „Z ekologią na Ty”. W ramach projektu uczniowie podjęli się wykonania różnorodnych zadań mających na celu kształtowanie właściwych postaw wobec środowiska naturalnego. Dzieci wzięły udział w akcji Sprzątanie Świata. Bardzo chętnie zbierały i segregowały śmieci. Zebrane zostały baterie dzięki, którym można odzyskać część surowców niezbędnych do produkcji nowych baterii . Wykonały Ekostwory z odpadów i przygotowały wystawę. Uczniowie stworzyli Kodeks Młodego Ekologa czyli zbiór praw i obowiązków, które każdy Strażnik Przyrody powinien przestrzegać oraz wykonali Eko-stroje i zorganizowali pokaz mody ekologicznej. Organizowany był konkurs Eko- wiedza podczas którego został wyłoniony mistrz wiedzy przyrodniczej i ekologicznej. W ramach Modułu II wykonana została makieta lasu z różnych materiałów dzięki, której przedstawiono piętrową budowę lasu. Przeprowadzony został konkurs plastyczny „ Żyj w zgodzie z przyrodą” polegający na wykonaniu plakatu reklamującego życie zgodnie z przyrodą i dbanie o nią. Została zorganizowana lekcja terenowa w ramach której dzieci wcieliły się w Przyrodniczych Detektywów.
        Wychowawczynie klas I-III
        Galeria zdjęć.