• MYŚLĘ, WIĘC NIE ŚMIECĘ
          • Uczniowie klas 1-3 podczas Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata „Myślę, więc nie śmiecę”.
            Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.
          • NOWY ROK ROZPOCZĘTY!!!
          • Obowiązki są ważne, nauka najważniejsza, ale wspólne spędzanie czasu to też coś, co bardzo cenimy. Dlatego też najpierw wybraliśmy się na pizzę (było wesoło i pysznie), a w niedzielę wraz z rodzicami pojechaliśmy na piknik rodzinny. Dzięki gościnności MAX-KAJAK w Dargomyślu mogliśmy cieszyć się sobą i wspólnie spędzić czas. Zabawy na świeżym powietrzu, ognisko z pieczoną kiełbaską, przepyszny swojski chlebek,.... było cudownie!!!

• KROPKA POLA Z KROPKOLANDII
          • W tygodniu kreatywności tworzyliśmy książeczkę elektroniczną "Kropka Pola z Kropkolandii". Na poniżej zaprezentowanym filmiku uczniowie układają prace pisemne do książeczki Kropka Pola z Kropkolandii oraz prezentują wykonane własnoręcznie ilustracje:

Teksty zostały przez uczniów przepisane na komputerze, a następnie wstawione w dokumencie na dysku google. Było to miejsce współpracy szkół partnerskich. Wkrótce będzie można obejrzeć książeczkę prezentującą efekty twórczej pracy uczniów. Uczniowie opisywali Kropkę Polę i miejsce zamieszkania bohaterki- Kropkolandię. Opowiadali też przygody Kropki Poli. Wykazali się przy tworzeniu prac pomysłowością i kreatywnością. Odkrywali twórcze pokłady, które w nich drzemią. Kto wie? Może ukierunkuje to ich plany na przyszłość?

Pozdrawiamy wszystkich zakropkowanych uczniów.

• JESTEŚMY AUTORAMI WIERSZY O JESIENI
          • Jesień to piękna pora roku, która urzeka nas swoimi barwami. To okazja do rozwijania swoich umiejętności i odnajdywania ukrytych talentów. Poznajcie utwory napisane przez uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. A. Fiedlera w Dębnie. Wszystkim autorom należą się gromkie brawa.

Zapraszam do przeczytania wierszy.