• MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

• 21.04.2023 15:41
        • W dniu 20.04.2023 r. nasza szkoła brała udział w Finale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci (klasy 6 i młodsze).
          Po zaciętych spotkaniach nasza Drużyna zajęła 4 miejsce w województwie co jest bardzo dużym sukcesem tej młodej i obiecującej drużyny. Dziękujemy również trenerom z UKS Dębno za pomoc w przygotowaniach 👊👌
          Sz.W. B.P.
          Wszystkie zdjęcia na szkolnym facebooku.
        • więcej
        • MALI MARATOŃCZYCY 2023

• 20.04.2023 20:37
        • Udział uczniów klas I-III w Międzyszkolnym Turnieju Sportowym „Mali Maratończycy”
          W dniu 15 kwietnia 2023r. odbył się XVI Międzyszkolny Turniej Sportowy „Mali Maratończycy” organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 3 w Dębnie. W turnieju wzięło udział 9 uczniów z klas I-III:
          Filip Prasnowski Julia Zając Szymon Marek Dawid Jenda Liwia Kopaszewska Michał Stefanowicz Lena Jaździkowska Maksymilian Psiuk Julian Kopaniecki
          Wszyscy nasi zawodnicy dzielnie walczyli zajmując II miejsce. Serdecznie im gratulujemy doskonałej kondycji, walki fair-play oraz świetnej zabawy. Dziękujemy rodzicom, którzy nam kibicowali.
          Iwona Grzegorczyk, Joanna Turów
        • więcej
        • BIEGI ULICZNE 2023 - KLAUDIA

• 20.04.2023 20:01
        • Dnia 15 kwietnia na stadionie przy ulicy Gorzowskiej w Dębnie odbyły się 40 Biegi im. Henryka Witkowskiego. Mimo trudnych warunków atmosferycznych biegi rozpoczęły się o godzinie 12.00. Klaudia Jaworska biegła na dystansie 400m dziewcząt - rocznik 2012. Spośród 57 uczestników zajęła drugie miejsce godnie reprezentując SP nr2. Za zajęcie drugiego miejsca otrzymała puchar i gratulacje od Wojewody Zachodniopomorskiego Zbigniewa Boguckiego i Burmistrza Dębna Grzegorza Kulbickiego.
          Wszystkie zdjęcia w galerii.
        • więcej
        • BIEGI ULICZNE 2023 - MAKSYMILIAN I IVAN

• 18.04.2023 15:40
        • Wśród starszych uczniów również mamy wspaniałych biegaczy Maksymilian Piotrowski z klasy 8b zajął IV miejsce, a Ivan Yaroshenko z klasy 8b zajął IX miejsce.