• ODDAJEMY DO WASZYCH RĄK KOLEJNY NUMER ,,ARKADII”

• 09.02.2023 16:27
        • Miesięcznik szkolny ,,Arkadia” tuż przed feriami podsumował zaangażowanie i osiągnięcia uczniów w pierwszym półroczu.
          Nie zapomniał również o zaangażowaniu społeczności szkolnej w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bardzo dziękujemy rodzicom, uczniom i wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie za wielkie serce i ogromne zaangażowanie.
          Warto również przeczytać relację z wycieczki klas 4a, 4b i 5a, które 25 stycznia  wybrały się na wycieczkę do Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie, by obejrzeć spektakl ,,Piękna i bestia”.
          W ramach programu ,,Laboratoria przyszłości” nasza szkoła zakupiła 8 zestawów konstrukcyjnych STEAM do samodzielnej budowy robota edukacyjnego Q-SCOUT i nauki programowania. W szkolnej gazecie przeczytacie, jak przebiegały zajęcia z wykorzystaniem w/w materiałów edukacyjnych.
          Nie mogło również zabraknąć informacji ze spotkania z przedstawicielem policji panią Agnieszką Bubak oraz pracownikiem Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Szczecinie panią Reginą Giniewicz w ramach akcji BEZPIECZNE FERIE.
          Zapraszamy do lektury i wszystkim życzymy bezpiecznego wypoczynku podczas ferii.
          Arkadia_luty_2023.pdf
        • CO NOWEGO W NASZEJ SZKOLE? SIĘGNIJCIE PO ,,ARKADIĘ”

• 23.01.2023 18:56
        • W bieżącym numerze szkolnej gazety:
          • wspominamy czas związany z Bożym Narodzeniem,
          • prezentujemy uczniów, którzy zakwalifikowali się do konkursów przedmiotowych na etapie wojewódzkim,
          • opowiadamy o naszych kontaktach ze szkołami partnerskimi w związku z realizacją projektu eTwinning,
          • relacjonujemy założenie szkolnego radia,
          • prezentujemy twórczość uczniowską.
          Polecamy!
          Arkadia_styczen_2023.pdf
        • ARKADIA O PATRIOTYCZNYM LISTOPADZIE

• 14.12.2022 18:40
        • W listopadzie na łamach szkolnej gazety nie mogło zabraknąć informacji o Dniu Niepodległości i akcji Szkoła Pamięta. Co się wydarzyło z tej okazji? Przeczytajcie w bieżącym wydaniu szkolnego miesięcznika.
          Arkadia_listopad_2022
        • DLA CZYTELNIKÓW ,,ARKADII”

• 03.11.2022 14:58
        • Szkolna gazeta jest miesięcznikiem, który adresowany jest do uczniów, rodziców, nauczycieli i sympatyków naszej szkoły.
          W drugim numerze przedstawiamy, jak przebiegało pasowanie pierwszoklasistów, zachęcamy do podarowania książek bibliotece szkolnej, opisujemy, w jaki sposób uświetniliśmy Dzień Sybiraka, relacjonujemy XX Spotkanie Przyrodników, Dzień Chłopca, Pojedynek z Ortopisem, zachęcamy do udziału w Dniu Marzyciela, promujemy twórczość uczniów naszej szkoły.
          Nie daj się zaskoczyć! Czytaj ,,Arkadię”.
          Arkadia_pazdziernik_2022.pdf