• IV MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ WIEDZY O MIEŚCIE I GMINIE DĘBNO

• 23.06.2021 18:46

• 20 maja 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Mieście i Gminie Dębno klas IV. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o Dębnie i miejscowościach gminnych, rozbudzanie zainteresowania swoją miejscowością, jej przeszłością i dniem dzisiejszym, a także kształcenie umiejętności współdziałania w zespole oraz promocja Gminy Dębno.
        Hanna Najkowska z klasy IVb i Paweł Kunisz z klasy IVa godnie reprezentowali naszą szkołę w tym konkursie. Uczniowie rywalizowali w różnych konkurencjach, odpowiadali na pytania dotyczące miasta i gminy Dębno, rozwiązywali krzyżówkę, rebus, umieszczali wydarzenia na osi czasu oraz rozpoznawali budynki na fotografiach. Ponadto każda drużyna zaprezentowała rymowanki promujące swoje miejscowości. W turnieju brało udział 6 drużyn.
        Nasza drużyna zajęła I miejsce wykazując się dużą wiedzą o mieście i gminie Dębno. Jest to efekt wytężonej pracy uczniów oraz zaangażowania rodziców. Gratulujemy Hani i Pawłowi oraz życzymy osiągnięć w kolejnych konkursach.

Wychowawcy klas czwartych:
        Danuta Fossa
        Damian Podstawczuk

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.